Spersonalizowana wiadomość od Świętego Mikołaja

Hej Kochani 🙂
Wielkimi krokami zbliżają się Święta, a większość z nas w tym czasie przynajmniej myśli o swoich pragnieniach. Dzieci z wypiekami na twarzy piszą lub rysują listy do świętego Mikołaja. Większość z nich obawia się czy Mikołaj dostanie Jego list i czy odpowie na niego.

_ELFIE_dzieci_24.jpgA gdyby tak Mikołaj jakimś cudem odpisał? Zespół Elfi postanowił pomóc Świętemu Mikołajowi i stworzył oficjalną filię Jego biura, gdzie dokładnie pakują, pieczętują i sprawdzają każdy list. Tak właśnie powstaje osobisty, niepowtarzalny i prawdopodobnie najzabawniejszy list od Świętego Mikołaja. Namówili także Mikołaja na nową formę kontaktu – transmisję wideo prosto z Jego biura w Laponii.

 

_ELFIE_dzieci_56.jpg

W zalednie kilka minut możemy stworzyć wideo wiadomość dla swojego dziecka, którą dostajemy w postaci linka na maila. Wideo możemy pobrać na komputer i zachować jako niesamowitą pamiątkę. Aby spersonizowana wiadomość była niepowtarzalna do wideo możemy dodać imię adresata, zdjęcie adresata, zdjęcie prezentu, dowolne zdjęcie, zdjęcie domu i wiele innych ważnych informacji. Dostawa jest ekspresowa film dostajemy na maila już po 2 godzinach!

Nie zwlekaj, zrób swojemu dziecku wyjątkową niespodziankę 🙂

_ELFIE_dzieci_58.jpg

 

 

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s