Pharma Nord

Idea firmy zakłada zrekompensowanie niedostatków nowoczesnej diety za pomocą suplementów diety, o wysokiej przyswajalności z udokumentowanym działaniem. Produkty Pharma Nord są obecnie sprzedawane w ponad 45 krajach. Około 85% preparatów zarejestrowanych jest jako leki w różnych krajach. Z tego powodu wszystkie produkty dostępne są bez recepty i wytwarzane zgodnie z obowiązującymi zasadami produkcji leków określane mianem GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcji).

Dzięki uprzejmości firmy Pharma Nord Denmark miałam możliwość przetestowania suplementu diety Bio-C.L.A. z zieloną herbatą oraz Bio-Chrom.

100_3644.JPG

Postanowiłam sięgnąć po suplementy diety ze względu na moje słabości. Odkąd pamiętam jestem na diecie. Mam skłonności do tycia i muszę pilnować tego co jem. Mogę pochwalić się zrzuceniem 30 kg, jednak miewam chwile słabości kiedy to wręcz rzucam się na słodycze. A jak wiadomo dodatkowe kilogramy bardzo łatwo jest nabrać, dużo trudniej zrzucić. Nie ma żadnych magicznych tabletek, które pozwolą nam w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Podstawą sukcesu jest zdrowa zbilansowana dieta i ruch. Suplementy diety mają na celu uzupełnienie jej niedoborów.

 

Bio-C.L.A. z zieloną herbatą

Bio-C.L.A.

Naturalny element naszej diety

  • Zawiera sprzężony kwas linolowy (CLA)
  • Zawiera standaryzowany wyciąg z zielonej herbaty
  • Wyprodukowany zgodnie z duńską kontrolą farmaceutyczną

Składniki
Kwasy tłuszczowe z oleju z krokosza barwierskiego (CLA), ekstrakt z zielonej herbaty, żelatyna, glicerol, karmel amoniakalny, dwutlenek krzemu.

Dawkowanie
Dorośli: od 2 do 4 kapsułek dziennie podczas posiłku. W celu osiągnięcia szybszego efektu należy przyjmować 6 kapsułek dziennie.
Zaleca się przyjmować kapsułki w dawkach podzielonych, podczas posiłku.
Nie rozgryzać. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Kobiety w ciąży oraz dzieci poniżej 2 roku życia mogą stosować produkt wyłącznie za zgodą lekarza.

 

Bio-Chrom

  • Bio-Chrom zawiera opatentowane organiczne źródło chromu ChromoPrecise®, są to drożdże chromu opracowane specjalnie w celu zapewnienia optymalnej dostępności biologicznej.
  • Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi
  • Przyczynia się do prawidłowego metabolizmu składników odżywczych
  • Wysoka biodostępność
  • Wyprodukowany zgodnie z wymogami duńskiej kontroli farmaceutycznej

 

Składniki
Drożdze wzbogacone w chrom (ChromoPrecise®)
Celuloza mikrokrystaliczna
Maltodekstryna
Talk
Hydroksypropylometyloceluloza
Sole magnezowe kwasów tłuszczowych
Dwutlenek krzemu

Dawkowanie
1 tabletka dziennie, o ile nie zalecono inaczej. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Połykać w całości najlepiej w trakcie lub po posiłku.

 

 

Moja opinia:

Obydwa produkty przyjmowałam regularnie przez 3 miesiące. Bio – C. L. A. posiada wysokie stężenie CLA oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Zielona herbata wspiera metabolizm tłuszczu zwiększając spalanie tkanki tłuszczowej.

100_3652.JPG

Opakowanie Bio – C. L. A zawiera 90 małych kapsułek po 0,7g. Tabletki posiadają śliską powłokę, która ułatwia nam przyjmowanie. Stosowałam się do zaleceń producenta, przyjmując 6 kapsułek w ciągu posiłku.

Dla wzmocnienia efektów przyjmowałam także Chrom, który  jest niezbędnym mikroelementem, przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek. Ponadto, chrom wspomaga procesy biologiczne związane z utrzymaniem prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

100_3649.JPG

W opakowaniu znajduje się 30 małych tabletek po 14 g. Preparat stawałam zgodnie z zaleceniami przyjmując 1 tabletkę dziennie w czasie posiłku. Tu także nie miałam problemów z ich przyjmowaniem, chociaż nie są one powlekane.

Od suplementów oczekiwałam pomocy w opanowaniu potrzeby jedzenia słodyczy oraz wsparcia w trakcie diety redukującej tkankę tłuszczową.

Jeżeli chodzi o moje napady niepohamowanej ochoty na słodkie, przestały mnie dotyczyć. Zdarza mi się zjeść domowe ciasto czy budyń. Ale, nie rzucam się już na wszystko co słodkie, zjem jedną cząstkę czekolady, a nie całą tabliczkę jak to bywało dotychczas. 🙂 A moje pomiary cukru są książkowe.

Suplementy pomogły mi także w rzuceniu nadmiernych 2 kg, które były moim utrapieniem. Teraz mam nadzieję z Bio – Chrom utrzymywać swoją wagę i moje opanowanie dotyczące napadów na słodycze.

Jestem zadowolona z właściwości suplementów diety, które mogłam testować.

Zapraszam Was na stronę w celu zapoznania się z ich pozostałą ofertą Pharma Nord. Zajrzyjcie także tutaj >>> profil fb Pharma Nord  😉

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s