AWM – książeczki dla dzieci

Witajcie Kochani 🙂

Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski istnieje od 1990 roku. Wydawnictwo stara się szybko reagować na potrzeby rynku, a nawet je wyprzedzać. Brak ściśle określonegoprofilu wydawniczego umożliwił zmierzenie się z niemal każdym rodzajem książki. Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski proponuje m.in.:

  • Książki dla dzieci
  • Słowniki
  • Książki edukacyjne
  • Książki historyczne
  • Książki propagujące naturalne metody leczenia
  • Książki o zwierzętach
  • Książki kulinarne
  • Albumy

Kupując córce gry czy też książki szukam w szczególności tych edukacyjnych. Dlatego dziś przedstawię Wam propozycje książeczek edukacyjnych dla dzieci. Wraz z córką miałyśmy okazję przetestować: 101 zadań, Mądra główka 5 Kreatywne zadania edukacyjne, Uczę się liczyć.

100_3591.JPG

,,101 zadań” to labirynty, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, poznawanie liter oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek, a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania. Książeczka posiada aż 80 stron ciekawych zadań, które rozwijają umiejętność myślenia, ćwiczą spostrzegawczość, pomagają w nauce liczenia oraz pisania. Ilustracje przykuwają wzrok dzieci i zachęcają do zabawy. Zadania przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-6 lat. Cena to zaledwie 9.90 zł.

 

*************

,,Kreatywne zadania edukacyjne dla dzieci mądra główka” to książeczka z zadaniami i naklejkami przeznaczona dla dzieci w wieki 4-6 lat. W książce znajduje się wiele zadań i zagadek, labirynty, rebusy, znajdowanie różnic, rysowanie według wzoru, zabawy z liczeniem, origami i sudoku, a także kolorowanki, wycinanki. Mądra główka to książeczka edukacyjna, która pomaga dzieciom ćwiczyć umiejętności myślenia i kojarzenia, rozwija spostrzegawczość i kreatywność. Pomaga w nauce liczenia. Posiada 80 stron ciekawie zilustrowanych zadań. Cena książeczki to 12,90 zł.

************

Książeczka ,,Uczę się liczyć” to doskonała propozycja dla dzieci, które uczą się pisania cyferek i liczenia. Została wydrukowana na specjalnym zmywalnym papierze, dlatego możemy o niej powiedzieć, że jest wielokrotnego użytku. Pokazuje, jak pisać poszczególne cyfry. Zawarte są w niej również proste zadania, które ułatwiają naukę liczenia w zakresie 1-20. Potrzebujemy zwykłego flamastra. Jeśli dziecko się pomyli bez problemu zetrzemy flamaster gąbeczką. Cena książeczki to jedyne 7.99 zł.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Książeczki AWM to mnóstwo zabawy i nauki za niewielkie pieniądze. Wybór jest naprawdę duży i myślę, że każdy znajdzie u nich coś dla siebie. Polecamy 🙂

Zapraszam do zapoznania się z pozostałą ofertą wydawnictwa na stronie AWM 🙂

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “AWM – książeczki dla dzieci

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s