Vaxol – spray do uszu

Witajcie Kochani 🙂

Większość z nas w swojej łazience posiada patyczki do czyszczenia uszu. Tymczasem nie wszyscy wiemy, że patyczki nie nadają się do czyszczenia uszu. Laryngolodzy ostrzegają, że mogą one uszkodzić ucho, a nawet słuch. Jak zatem dbać prawidłowo o higienę uszu? W aptece dostępne są specjalne preparaty do czyszczenia uszu. Dobrze znanym i polecanym przez laryngologów jest Vaxol.

100_3565.JPG

Vaxol to bezpieczny i skuteczny preparat, wspomagający naturalny proces oczyszczania przewodu słuchowego z woskowiny poprzez zmiękczenie woskowiny i delikatne natłuszczenie przewodu słuchowego. Dodatkowo chroni nasze uszy przed infekcjami tworząc barierę ochronną przed działaniem bakterii i grzybów. Łagodzi podrażnienia oraz świąd uszu.

Zalety preparatu Vaxol:

  1. wyprofilowana końcówka
  2. delikatna aplikacja
  3. precyzyjne dawki
  4. łatwy do samodzielnej aplikacji
  5. możliwość podania w każdej pozycji
  6. farmaceutyczne zamknięcie zabezpieczające przed zanieczyszczeniem
  7. w 100 % naturalny skład jest to oliwa z oliwek
  8. bardzo wydajny preparat posiadający około 200 pojedynczych dawek (wystarcza aż na 6 miesięcy regularnego stosowania)
  9. posiada Rekomendację Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Dziecięcych i jest polecany przez WOPR
  10. do stosowania u dzieci i niemowląt (przed użyciem Vaxol u dzieci poniżej 1 roku życia należy zasięgnąć opinii lekarza).

Aplikacja preparatu Vaxol jest bardzo prosta. Najpierw ogrzewamy preparat w dłoniach, następnie należy wstrząsnąć buteleczką. Wprowadzamy aplikator do przewodu słuchowego i naciskamy końcówkę. Spray delikatnie rozpyla substancję aktywną. Nadmiar preparatu wycieramy ręcznikiem. Aplikację ułatwia nam wyprofilowana końcówka, która chroni przed zbyt głębokim włożeniem dozownika do ucha i przed uszkodzeniem przewodu słuchowego zewnętrznego.

Stosuję Vaxol profilaktycznie 2 razy w tygodniu, zarówno na sobie jak i swojej córce. Wygodny i bezpieczny aplikator sprawia, że nie mam obaw przed włożeniem go do ucha córce. Córka nie protestuje przy aplikacji sprayu, bo rzeczywiście jest ona bardzo delikatna. Działa tak jak powinien działać, czyli szybko i skutecznie. Świetnie zmiękcza woskowinę. Uważam, że Vaxol jest skutecznym preparatem do utrzymania prawidłowej higieny uszu. Polecamy 🙂

Cena Vaxol to około 21zł.

 

logo_top.pngimages.jpglogo_top.png

 

 

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Vaxol – spray do uszu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s