Król Zabawek

Hejka 🙂

Dziś zapraszam na opinię drewnianych kręgli żabek oraz zabawki edukacyjnej nauka pisania z seri uczę się bawiąc marki Clementoni, które otrzymałam od sklepu Król Zabawek.

Król Zabawek powstał, aby promować tradycyjne drewniane zabawki edukacyjne oraz puzzle przestrzenne, ekologiczne zabawki, które nie tylko bawią, ale i przyczyniają się do poszerzania umiejętności dziecka.
Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają wszelkie możliwe certyfikaty i znaki bezpieczeństwa.

krol-zabawek-1412685522.png

,,Zielone drewniane kręgle żabki, dzięki którym Twoje dziecko ćwiczy refleks, koordynację ruchową oraz sprawność rąk. Kręgle żabki to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Kto pierwszy zbije wszystkie?! Zestaw zawiera 6 kolorowych kręgli oraz 2 drewniane kule. Wysokość kręgli – 11 cm.”

100_3119.JPG

Moja opinia:

Kręgielki żabki mają żywy zielony kolor i zabawne oczy. Uśmiechnięte żabki przyciągają wzrok najmłodszych i zachęcają do wspólnej zabawy. Jeśli chodzi o wykonanie są solidne, nie ma obawy, że się zniszczą ponieważ w pełni wykonane są z drewna. My rozstawiłyśmy kręgle na podłodze i próbowałyśmy zbić chociaż jedną żabkę – przyznam nie było łatwo. Gra przypadła córce do gustu – jak to mówią mała rzecz, a cieszy. Maja poleca 😉

 

*******************************

Nauka Pisania. Uczę się Bawiąc Clementoni Model 60047

,,Zabawka edukacyjna nauka pisania z serri uczę się bawiąc, marki Clementoni to wspaniały pierwszy krok Twojego dziecka aby z łatwością przyswoić umiejętność pisania.

Dzieci od 4 do 6 lat przygotowują się do nauki pisania, rozwijając niezbędne do tego umiejętności: koordynację wzrokowo- manualną i panowanie nad ruchami ręki. Ta gra pragnie być użyteczną i jednocześnie zabawną pomocą w tej fazie rozwoju dziecka: zawiera 10 tablic z sympatycznymi rysunkami i proponuje ponad 20 zadań podzielonych na 3 stopnie trudności, tak aby stopniowo ćwiczyć odtwarzanie linii, liter a na końcu całych słów. Wszystkie tablice są zmywalne, aby dziecko mogło powtarzać ćwiczenie wielokrotnie.,,

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

 

Moja opinia:

Zabawka znajduję się w kartonowym pudełku. Zawartość zestawu to 20 kart z zadaniami (3 stopnie trudności), zmywalny pisak oraz gąbka do ścierania. Karty zadań wykonane są z dość grubej tektury. Nawet gdy trafią w małe rączki myślę, że nie zostaną porwane. Do zestawu dołączona jest także instrukcja. Zabawka sprzyja rozwojowi logicznego myślenia, spostrzegawczości, nauce pisania, alfabetu, słownictwa oraz czytania. Dużym plusem jest to, że zabawka służy do wielokrotnego użycia, a zmywanie pisaka z plansz jest bardzo łatwe. Polecam.

 

100_3114.JPG

 

Serdecznie zapraszam na stronę internetową w celu zapoznania się z ofertą sklepu Król Zabawek oraz na FB 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s