Fotoksiążka Saal Digital

15267977_1347740595257976_1960553709480782577_n

Saal Digital należy do wiodących europejskich producentów fotoproduktów.

Jako nowoczesny dostawca internetowy oferują wysokiej jakości naświetlane i drukowane fotoprodukty. W swojej ofercie posiadają przede wszystkim: fotoksiążki, odbitki, plakaty, fotokalendarze, fotokartki, fotoobrazy jak np. dibond, pleksi czy forex oraz fotoprezenty.

Testowanym przeze mnie produktem jest fotoksiążka. Tworzenie fotoksiążki zaczynamy od podjęcia decyzji czy będziemy korzystać z Aplikacji Saal Design czy stworzymy projekt sami. Oczywiście ja zdecydowałam się na zaprojektowanie fotoksiązki w aplikacji, która okazała się bardzo prosta w obsłudze.

Klikamy w aplikację i wybieramy produkt jaki chcemy stworzyć. Postanowiłam przygotować fotoksiążkę o parametrach: 26 stron o wymiarach 28 X 19 cm, z okładką błyszczącą bez watowania i powierzchnią błyszczącą stron wewnętrznych.

Gdy zaczynamy projektowanie do wyboru mamy gotowe szablony, które moim zdaniem bardzo ułatwiają nam ułożenie zdjęć. Możemy projektować również bez szablonu. Wszystko jest dokładnie opisane w kreatorze. Robiłam projekt pierwszy raz, ale nie miałam problemów z tworzeniem fotoksiążki, za to miałam mały problem z wyborem zdjęć – jak to zwykle bywa byłam niezdecydowana 🙂

Po zaprojektowaniu fotoksiążki wysyłamy pliki na serwer, podajemy dane adresowe, płacimy, na maila przychodzi potwierdzenie o złożonym zamówieniu.

Produkty tworzone są w Niemczech z stamtąd dostarcza nam je kurier DHL. Jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia, jest on przystępny po 5 dniach od zamówienia paczka była już u mnie. Przesyłka jest zapakowana w sztywny karton, a sam album zabezpieczony folią piankową.

Błyszczący papier na okładce wygląda efektowanie. Strony wewnętrzne fotoksiążki nie brudzą się, nawet gdy wpadną w małe rączki nic im nie grozi. Wiadomo dzieci są bardzo ciekawe, moja córka dorwała fotoksiążkę w swoje rączki gdy miała je brudne – to był pierwszy test książki, który przeszła pomyślnie. Delikatne zabrudzenie przetarłam zwykłą chusteczka i nie było po nich śladu. Papier jest do tego dosyć sztywny, co robi pozytywne wrażenie na oglądających.

Jestem zadowolona z fotoksiążki od Saal Digital. Myślę, że każdy poradzi sobie z tworzeniem własnego projektu. Uważam, że warto posiadać wywołane zdjęcia, które możemy sobie obejrzeć w każdej chwili i wrócić myślami do miejsc, wydarzeń z życia dla nas tak bardzo ważnych. Taka fotoksiążka to doskonały pomysł na prezent!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronę Saal Digital oraz do zajrzenia na ich fanpage Saal Digital Polska 🙂

#saaldigitalpolska

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Fotoksiążka Saal Digital

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s